Reportar esta app

Descripción

Sınırsız metin, ses, görüntülü arama ve grup görüntülü sohbet özellikleriyle eksiksiz, ücretsiz* hepsi bir arada iletişim uygulamamızla her zaman birlikte olun. Mesajlarınızı ve kişilerinizi Android telefonunuzla kolayca senkronize edin ve herhangi biriyle, her yerde bağlantı kurun.

 

ÇAPRAZ UYGULAMA MESAJLAMA VE ARAMA

Doğrudan Messenger’dan Instagram arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Mesaj göndermek veya aramak için onları ada veya kullanıcı adına göre arayın.

 

VANISH MODU

Sadece bir an süren mesajlar gönderin. Sohbetten çıktıktan sonra görülen mesajların kaybolduğu kaybolma modunu kullanmayı seçin.

 

GİZLİLİK AYARLARI

Yeni gizlilik ayarları, size kimlerin ulaşabileceğini ve mesajlarınızın nereye teslim edileceğini seçmenize olanak tanır.

 

ÖZEL TEPKİLER

Kelimelerin kaybı? 🎉 ve 🔥 dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla emoji ile tepkilerinizi özelleştirebilirsiniz.

 

SOHBET TEMALARI

Sohbetlerinizi daha kişisel hale getirmek için Tie-Dye veya Love gibi eğlenceli temalar ve renkler arasından seçim yapın.

 

BİRLİKTE İZLE

Birlikte olamadığınız zamanlarda Messenger Görüntülü Sohbet ve Odalar üzerinden arkadaşlarınızla video, dizi ve film izleyin. Her anı ve tepkiyi gerçek zamanlı olarak yakalayın.

 

GRUBU ODALARLA BİRLİKTE KURUN

Messenger’a sahip olmasalar bile herkesle görüntülü grup sohbeti yapmak için bir bağlantı gönderin. 50 kişiye kadar zaman sınırı olmadan ev sahipliği yapın.

 

BAĞLI KALMAK İÇİN ÜCRETSİZ* GÖRÜNTÜLÜ ARAMALAR

Sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakın tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek tanımlı video ve yüz filtreleri gibi etkileşimli video özellikleriyle 8 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapın.

 

SINIRSIZ ÜCRETSİZ* METİN VE TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Telefon numaralarını değiştirmeyi atlayın ve dünyanın her yerinden olsalar bile Facebook arkadaşlarınıza bir mesaj gönderin. Mobil, tablet ve masaüstünde yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

 

KARANLIK MODDA IŞIKLARI KAPATIN

Sohbet arayüzünün renklerini koyulaştıran şık ve yeni bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin.

 

*SES VE VİDEO MESAJLARI KAYDEDİN VE GÖNDERİN

Metin onu kesmediğinde, sadece kaydet’e basın ve gönderin. Yüksek sesle söyleyin, şarkı söyleyin, gösterin veya bağırın.*

 

ÇIKARTMALAR, GIF’LER VE EMOJİLERLE KENDİNİZİ İFADE EDİN

Yaratıcı yönünüzü göstermek için özel çıkartmalar kullanın. Video görüşmelerine efektler ve filtreler bile ekleyebilirsiniz.

 

*DOSYA, FOTOĞRAF VE VİDEO GÖNDERİN

Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz dosya sayısında bir sınırlama yoktur.*

 

PLANLA VE GERÇEKLEŞTİR

Anketler ve daha fazlasıyla bir araya gelmek için planlar yapın. Bir buluşma noktası önerin veya sadece birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu söyleyin.

 

*GÜVENLİ VE KOLAY BİR ŞEKİLDE PARA GÖNDERİN (yalnızca ABD içinde)

Banka kartınızı, PayPal hesabınızı veya yeniden yüklenebilir ön ödemeli kartınızı (yalnızca para göndermeye uygun tek kaynaklı kartlar) ekleyerek doğrudan uygulamada arkadaşlarınızla ve ailenizle güvenli ve kolay bir şekilde para gönderin ve alın.*

 

İŞLETMELERLE SOHBET

Rezervasyon yapmak, müşteri desteği almak, fırsatlar bulmak ve daha fazlası için favori işletmelerinizle kolayca bağlantı kurun.

 

SMS’İ MESSENGER’A GETİRİN

İletişimde kalmak için birden fazla uygulama açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.

 

PLATFORMLARLA UYUMLU

Masaüstü, Portal ve diğerleri gibi çeşitli cihazlarda arkadaşlarınızla sohbet edin.

 

Gizlilik Politikası: https://www.facebook.com/about/privacy/

 

Messenger mesajlaşması ve grup görüntülü sohbeti hakkında DAHA FAZLA BİLGİ: http://messenger.com (http://messenger.com/)

 

* Veri ücretleri geçerlidir

 

Bazı Messenger özellikleri ülkenizde veya bölgenizde kullanılamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.