Reportar esta app

Descripción

İnternette özel olarak ücretsiz gezinin! Brave Özel Tarayıcı Uygulaması, reklam engelleyici ve açılır pencere engelleyici ile hızlı, güvenli ve özel web tarayıcınızdır. Reklamcılar, kötü amaçlı yazılımlar ve açılır pencereler tarafından izlenmeden internette özel olarak gezinin ve arama yapın.

 

Android için en iyi AdBlock özel web tarayıcı uygulamasını bugün indirin!

 

🔒 Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcısı

Harici eklenti veya ayar yok! Cesur gizlilik tarayıcısı, Android için en güvenli, ışık hızında internet tarayıcısını sağlar. Pop-up’lar (pop-up engelleyici), reklamlar (reklam engelleyici), kötü amaçlı yazılımlar ve diğer rahatsızlıklar olmadan ücretsiz özel taramanın ve özel arama motorunun keyfini çıkarın.

 

🙈 Özel Tarama Uygulaması

Hızlı, güvenli, gizli gezinmenin keyfini çıkarın. Reklamları, anonim tarama geçmişini, kişiselleştirilmiş özel aramayı ve gizli gizli tarama için özel sekmeleri engellemek için ücretsiz reklam engelleyici edinin. Geçmişinizi kaydetmeden internette gezinin.

 

🚀 Daha Hızlı Göz Atın

Brave hızlı bir web tarayıcısıdır! Brave, sayfa yükleme sürelerini azaltır, web tarayıcı performansını iyileştirir ve kötü amaçlı yazılım bulaşmış reklamları engeller. Brave Privacy App, Android’de 2 kattan 4 kata kadar hız artışı göstererek daha hızlı internette gezinme için pil ve veri tasarrufu sağlar.

 

🚫 AdBlock Web Tarayıcısı

Cesur Özel Tarayıcı Uygulaması, ücretsiz yerleşik bir AdBlocker (açılır pencere engelleyici) ile tasarlanmıştır. Brave’in ücretsiz adBlocker’ı, sizi mobil web’de gezinirken izleyen reklamlardan koruyarak gizliliğinizi ve gizli tarama geçmişinizi güvence altına alır.

 

🙈 Otomatik Gizlilik – AdBlock Tarayıcı Koruması

Brave Özel Tarayıcı Uygulaması ayrıca sizi HTTPS Everywhere (şifreli veri trafiği), komut dosyası engelleme, 3. taraf çerez engelleme (adblock) ve gizli özel sekmeler gibi önde gelen gizlilik ve güvenlik özellikleriyle korur.

 

Uygulama Özellikleri

* Özel, bağımsız arama

* Ücretsiz gizli özel internet tarayıcısı

* Ücretsiz yerleşik AdBlocker

* Pop-up engelleyicili özel internet tarayıcısı (reklamları engeller)

* Güvenli gizli gizli tarama

* Veri ve pil tasarrufu sağlar

* İstilacı reklamsız web tarayıcısı

* Yer İmlerini güvenli bir şekilde senkronize edin

* Ücretsiz izleme koruması web tarayıcısı

* Her Yerde Https (güvenlik için)

* Komut Dosyası Engelleyici

* 3. taraf çerez engelleyici

* Özel yer imleri

* Arama geçmişi

* Son ve özel sekmeler

* Brave Search’ü kullanan hızlı, ücretsiz, özel arama motoru

 

Cesur Ödüller

Eski web tarayıcınızla, reklamları görüntüleyerek internette gezinmek için ödeme yaptınız. Şimdi, Brave sizi yeni internete davet ediyor. Zamanınızın değerli olduğu bir yerde, kişisel verileriniz gizli tutulur ve aslında dikkatiniz için ödeme alırsınız.

 

Cesur Hakkında

Misyonumuz, içerik oluşturucular için reklam gelirini artırırken güvenli, özel ve hızlı bir tarayıcı yaparak web’i kurtarmaktır. Brave, açık bir web için daha parlak bir geleceğe giden yolun güvenli ve hızlı gezinme olduğu durumlarda, kullanıcılara ve yayıncılara daha iyi bir anlaşma sağlamak için mikro ödemeler ve yeni bir gelir paylaşımı çözümü ile çevrimiçi reklam ekosistemini dönüştürmeyi amaçlıyor.

 

Yerleşik bir 3. taraf Reklam Engelleme ve açılır pencere engelleyicinin yanı sıra izleme ve güvenlik korumasına sahip Cesur Gizlilik Tarayıcı Uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.brave.com adresini ziyaret edin.

 

Sorular/destek?

Community.brave.com/c/support-and-troubleshooting/mobile-support adresinden bize ulaşın. Sizden haber almayı seviyoruz.

 

Hızlı, özel internet tarayıcımızdan memnun musunuz? Lütfen bize 5 yıldızlı bir inceleme bırakın!

 

Android için en iyi özel web tarayıcı uygulamasını bugün indirin! İnternette güvenle gezinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.