Reportar esta app

Descripción

Opera Mini, verilerinizin %90’ına kadar tasarruf sağlarken internette hızlı ve gizli gezinmenizi sağlar. Opera Mini internet tarayıcısı, tek bir uygulamada çok sayıda işlevselliğe sahiptir ve her gün dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilmektedir.

 

• Özel Tarayıcı

Opera Mini, size web üzerinde harika bir gizlilik koruması sağlayan güvenli bir tarayıcıdır. Gizli olarak göz atmak ve cihazınızda iz bırakmadan veya izlenmeden gizli olarak göz atmak için özel sekmeleri kullanın.

 

• Dünyada Hızlı Gezinme

Dünya çapındaki yerel Opera veri merkezleriyle, Opera Mini İnternet Tarayıcısını kullanırken en hızlı ve en güvenilir bağlantılardan birine sahip olursunuz.

 

• Reklamları engelle

Opera Mini’nin yerleşik bir reklam engelleyicisi vardır, böylece can sıkıcı reklamlar olmadan internette gezinebilirsiniz. Ad Block size tamamen sorunsuz ve güvenli bir web tarama deneyimi sunuyor!

 

• Çevrimdışı Okuma

Wi-Fi’ye bağlıyken haberleri ve web sayfalarını telefonunuza kolayca kaydedin ve daha sonra veri kullanmadan çevrimdışı olarak okuyun

 

• Veri kaydet

Opera Mini Veri Tasarrufu ile tarama deneyiminizi kesintiye uğratmadan, verilerinizden %90’a kadar tasarruf edin ve yavaş ağlarda bile daha hızlı gezinin

 

• Video oynatıcı

Canlı izleyin ve dinleyin veya daha sonra çevrimdışı görüntülemek için indirin

 

• Çevrimdışı Dosya Paylaşımı

Herhangi bir Opera Mini kullanıcısı ile internet bağlantısı veya herhangi bir veri kullanımı olmadan saniyeler içinde güvenli bir şekilde dosya gönderin ve alın.

 

Bu uygulamayı indirerek, https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.