Reportar esta app

Descripción

Facebook’tan WhatsApp ÜCRETSİZ bir mesajlaşma ve görüntülü arama uygulamasıdır. 180’den fazla ülkede 2B’den fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Basit, güvenilir ve özeldir, böylece arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca iletişim halinde kalabilirsiniz. WhatsApp, abonelik ücreti olmadan yavaş bağlantılarda bile mobil ve masaüstünde çalışır*.

 

**Dünya çapında özel mesajlaşma**

 

Kişisel mesajlarınız ve arkadaşlarınıza ve ailenize yaptığınız çağrılar uçtan uca şifrelenir. Sohbetleriniz dışında hiç kimse, hatta WhatsApp bile onları okuyamaz veya dinleyemez.

 

**Hemen basit ve güvenli bağlantılar**

 

Tek ihtiyacınız olan telefon numaranız, kullanıcı adı veya oturum açma bilgileri yok. WhatsApp’ta olan kişilerinizi hızlıca görüntüleyebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

 

**Yüksek kaliteli sesli ve görüntülü aramalar**

 

8 kişiye kadar ücretsiz* güvenli görüntülü ve sesli aramalar yapın. Çağrılarınız, yavaş bağlantılarda bile telefonunuzun İnternet hizmetini kullanan mobil cihazlarda çalışır.

 

**İletişim sürdürmek için grup sohbetleri**

 

Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın. Uçtan uca şifreli grup sohbetleri, mesajları, fotoğrafları, videoları ve belgeleri mobil ve masaüstü arasında paylaşmanıza olanak tanır.

 

**Gerçek zamanlı olarak bağlantıda kalın**

 

Konumunuzu yalnızca bireysel veya grup sohbetinizdeki kişilerle paylaşın ve istediğiniz zaman paylaşımı durdurun. Veya hızlı bir şekilde bağlanmak için bir sesli mesaj kaydedin.

 

**Durum aracılığıyla günlük anları paylaşın**

 

Durum, 24 saat sonra kaybolan metin, fotoğraf, video ve GIF güncellemelerini paylaşmanıza olanak tanır. Durum gönderilerini tüm kişilerinizle veya yalnızca seçilen kişilerle paylaşmayı seçebilirsiniz.

*Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

————————————————– ——-

Herhangi bir geri bildiriminiz veya sorunuz varsa lütfen **WhatsApp** > **Ayarlar** > **Yardım** > **Bize Ulaşın** bölümüne gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.