Reportar esta app

Descripción

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den temassız, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Araç içi ödeme ile ATM’ye dokunmadan QR kod ile para çekebilir ve yatırabilir, POS’ta QR kod ile ödeme yapabilir, Opet istasyonlarında araç içi ödeme ile aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Esnek Hesap başvuru ve kullanım adımları ile nakit ve alışveriş ihtiyaçlarınızı saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Kart Takibi ile yeni başvurduğunuz ve yenilenen kartlarınızın tüm yolculuğunu başvuru anından itibaren kolayca takip edebilirsiniz. Kasko, Ek Sağlık Sigortası ve DASK gibi birçok sigorta ürünü için başvuru yapabilirsiniz.

Cüzdanınız veya kartlarınız yanınızda olmasa bile World PAY ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, yetkilendirme istenmesi durumunda onaylarına gelen işlemleri kolaylıkla onaylayabilmektedir. Aynı zamanda Tüccar ve Kredi başvuruları, maaş çekleri & faturaları için başvurabilir ve hesap bilgilerinin işlemlerini takip edebilirler.

Yapı Kredi Mobil ile görüntülü işlem yardımcılarımıza bağlanarak dijital onay ile hesap açma işlemlerinizi anında tamamlayabilir, hemen Yapı Kredi müşterisi olabilir, bankacılık işlemlerinizi 7/24 her yerden yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Bireysel kullanıcı olarak kullanıcı kodunuz veya kimlik numaranız ile Yapı Kredi Mobil’e üye olabilirsiniz. Kimlik numaranız ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak şirket kodunuz, kullanıcı kodunuz ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Değerli görüş ve önerileriniz doğrultusunda uygulamalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm görüş ve önerileriniz için bize www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.