Reportar esta app

Descripción

Yatırım Dünyam ihtiyaç duyduğunuz finansal bilgi ve dataları, basit ve anlaşılır içerikle sunan; alım satım kararlarınızı kolayca işleme dönüştürme imkanı sağlayan; pay piyasası, VİOP ve yatırım fonu işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Yapı Kredi Yatırım’ın ücretsiz uygulamasıdır

Takip Listenize ekleyeceğiniz kıymetler için anlık veri görüntüleyebilir, alarm kurabilirsiniz. (Anlık veri lisans tipine göre farklılık gösterebilir)

Yapı Kredi internet bankacılığı şifresi olan herkesin giriş yapabileceği Yatırım Dünyam, Yapı Kredi müşterisi olmayanlar için demo hesabıyla 7 gün boyunca giriş imkanı sunuyor.

Yatırım Dünyam’da tamamıyla sizin deneyimleriniz ilgileriniz, yatırımlarınız doğrultusunda ihtiyaç duyacağınız içeriklerin öne çıkarılacağı “Size Özel” sayfası ile karşılanırsınız. Öne çıkarılan içeriklere tıklayarak ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.

Uygulama içinde menkul kıymet kodları üzerinde yapacağınız sola kaydırma hareketi ile hızlı menülere erişerek vakit kaybetmeden al/sat, alarm kurma, takip listesine ekleme, detay bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yatırım Dünyam’da Sanal Portföy’le risk almadan yatırım kararlarınızı test edebilir hisse senedi ve VİOP piyasalarında deneyim kazanabilirsiniz

Yatırım Gurusu’nun basit sorularına vereceğiniz yanıtlarla risk profilinize en uygun yatırım araçlarını öğrenebilirsiniz

Getiri Karşılaştırma ile belirlediğiniz tutar için seçtiğiniz yatırım araçlarının, istediğiniz dönem veya tarihler arasındaki performasını öğrenebilirsiniz.

Piyasa Takvimi’ne kuracağınız alarmlar ile takip ettiğiniz verilerden anında haberdar olabilirsiniz.

Eğlenceli ve eğitici videolarla yatırımla ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Yatırım Dünyam’da yatırım hesabı açabilir, uygunluk ve yerindelik testlerini tamamlayabilirsiniz.

Ayarlarım sayfasından alım satım işlemlerinizi kolaylaştıracak fiyat, miktar ve süre seçimlerinizi belirleyebilirsiniz.

Bu uygulama ile mevcut BorsaCepte uygulaması sona erecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.