Tinder – Dating & Make Friends

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

🔥İyi vakit geçirmek için burada olabilirsiniz, uzun süre de burada olabilirsiniz.🔥

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme ile Tinder®, en iyi flört uygulaması🔝 ve onu yeni insanlarla tanışmak için ideal bir yer haline getiriyor. İster aşkı arıyor olun, ister bugün bir randevuya ihtiyacınız varsa veya sadece sohbet etmek istiyorsanız: Her yerde yerel bekarlar için bir şeyimiz ve size mümkün olan en iyi flört deneyimini yaşatacak özelliklerimiz var. Ne gibi? Sorduğuna sevindim😉

İster gay ister biseksüel olun, Oryantasyon özelliğimizle kim olduğunuzla gurur duyun🏳️‍🌈🏳️‍⚧️

İlgi Alanları ile potansiyel eşleşmenizle ortak noktalarınızın neler olduğunu öğrenin🤝

Noonlight🛡️ ile ekstra güvenlik için tüm randevularınıza artı bir getirin

Seyahatlerinizde bizi de yanınıza alın ve yerel halkı tanıyın — nereye giderseniz gidin, biz orada olacağız. Bazı insanlar bize “en güvenilir çöpçatan” diyor, bazıları bize 🔥dünyanın en popüler ücretsiz flört uygulaması🔥 diyor, ancak çevrenizdeki insanlarla buluşmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz.

🥂Buradayken – Altın ömrüne kadeh kaldırın ve üst düzey aboneliğimizle Tinder’ın tüm premium özelliklerinin keyfini çıkarın🥂

Beğeniler Tüm hayranlarınızı görmenizi sağlar, değerli zamandan tasarruf etmenizi sağlar🕰️

İstediğin kadar insan için duyguları yakalaman için Sınırsız Beğeni 💚

Son Beğeninizi veya Hayır’ınızı geri almanız için geri sarın⏪

Passporttm’u kullanarak dünyanın herhangi bir yerine giderek posta kodunuz dışında çevrimiçi olan kişileri bulun✈️

Daha fazla dikkat çekmek için profilinizi otuz dakika boyunca zirveye taşıyın⚡

Günde 5 Süper Beğeni çünkü bazen birinden gerçekten ama gerçekten hoşlanıyorsun💝

💛Gold 💛 ile ilişki kurmaya hazır olmayanlar için bir artı yanı var. Tinder Plus® ile Sınırsız Beğeni, Pasaport, Geri Sarma, Hızlandırma ve günde 5 Süper Beğeni gibi özelliklerin kilidini açacaksınız.

Kibrit. Sohbet etmek. Tarih. Bu bizim mantramız. Tinder’da insanları bulmak kolay ve eğlenceli. Eşleştirme potansiyelinizi artırmak için en iyi fotoğraflarınızla ve sizinle ilgili küçük bir şeyle profilinizi öne çıkarın. Birini beğenmek için 👉Sağa Kaydır™ 👉 özelliğini kullanın, geçmek için 👈Sola Kaydır™👈 özelliğini kullanın. Biri senden hoşlanıyorsa, Bu Bir Eşleşmedir! Ve hiçbir baskı yok: İkili katılımı oluşturduk, yani bir eşleşme olması için iki kişinin karşılıklı ilgi göstermesi gerekiyor. Kaç tane flört uygulaması bunu söyleyebilir?

Tinder, bekarlar için dünyanın en büyük ve en hareketli partisi — artık gelme vaktin geldi.🍾

———————————–

Tinder Plus veya Tinder Gold satın almayı seçerseniz, ödeme Google Play hesabınızdan tahsil edilecek ve cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır. Otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra Play Store’daki ayarlarınıza giderek herhangi bir zamanda kapatılabilir. Mevcut Tinder Plus abonelik fiyatı ayda 9,99 USD’den başlar ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelik fiyatı ayda 14.99 USD’den başlar ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler mevcuttur. Fiyatlar ABD doları cinsindendir, ABD dışındaki ülkelerde değişiklik gösterebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aktif abonelik süresi boyunca mevcut aboneliğin iptaline izin verilmez. Tinder Plus veya Tinder Gold satın almayı tercih etmezseniz, Tinder’ı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm fotoğraflar modellere aittir ve yalnızca açıklama amacıyla kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.gotinder.com/privacy

Şartlar: https://www.gotinder.com/terms

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.