Hookups – Bekarlar Tarihi Hook Up için Hookup Arkadaş

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Bir sonraki izin gününde iyi bir zaman mı arıyorsunuz? Hookups, tek gecelik ilişkiler, faydaları olan arkadaşlar, kısa süreli ilişkiler, gündelik karşılaşmalar, BDSM, trans ve diğer eğlenceli ilişkiler için bir ilişki flört uygulamasıdır.

 

Bu yeni bağlantı uygulaması, bir tarih arayan yerlilere hitap ediyor ve kullanıcıların tanıyacağı, kullanımı kolay bir kaydırma ve göz atma arayüzüne sahip. Kasabadaki yerel üyelere göz atabilir, fotoğraflara göz atabilir ve bir kıvılcım olup olmadığını görmek için yeni profil açıklamalarını okuyabilirsiniz.

 

Yaşın (genç, orta yaş, yaşlı), ırkların (Irklar arası, siyah, beyaz, karışık, Asyalı vb), vücut tipinin (BBW, kıvrımlı, ince veya fitness), Cinsel yönelimin hayatınıza engel olmasına izin vermeyin. Hookups, ilişki, flört, gündelik karşılaşmalar veya LTR arayan bekarlar ve çiftler için en yeni ve en yeni flört uygulamasıdır. Ayrıca, katılmak isteyen herkese açıktır. Tüm tercihlere ve yönelimlere hitap ediyoruz, yani heteroseksüel, gey, lezbiyen veya biseksüel olun, bir sonraki bağlantınız sadece bir kaydırma hareketi kadar uzakta.

 

Uygulama ayrıca, kendinizi potansiyel eşleşmelere tanıtmak için sesli mesajlar ve küçük video klipler gönderme yeteneğine de sahiptir.

 

Üyelik Özellikleri

 

Üyelik özellikleri, her yeni 24 saatte bir beş üyeye gönderebileceğiniz 1 Ücretsiz Mesaj gibi incelikleri içerir. Ayrıca fotoğrafınızı doğrulayabilir ve ekstra güvenlik için fotoğraflarını doğrulamış diğer üyeleri arayabilirsiniz.

 

Üye olmaya karar verdiğinizde, bilgilerinizi kaydedin ve yaş, cinsiyet, yer vb. tüm tarih tercihlerinizi ekleyin. Ayrıca, çok iyi eşleşeceğini bildiğiniz belirli bir tarih türünü bulmak için filtre kriterlerini özelleştirebilirsiniz. Profiller, spam göndericileri ve sahte hesapları azaltmak için manuel olarak gözden geçirilir.

 

1 aylık abonelik 19,99 ABD Doları, 3 aylık abonelik 49,99 ABD Doları ve 6 aylık abonelik 89,99 ABD Doları için kaydolun. Premium bir hesapla, doğrulanmış profiller için Gelişmiş Arama, her yerde uzaktan arama, sınırsız mesaj, önerilen tüm eşleşmeleri kontrol etme ve hangi üyelerin fotoğraflarınızı ve açıklamanızı gördüğünü ve profilinizi ziyaret ettiğini görmek gibi ek seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Bu yeni flört uygulaması, sadece bölgedeki yerel insanlarla tanışmak ve kimyanızı test etmek istiyorsanız idealdir. Vahşi mi hissediyorsun? Bir tarih arayın, sohbet edin ve rekor sürede bağlantı kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.