GoDaddy Studio: Graphic Design

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Bir logo üreticisine mi ihtiyacınız var? Afiş yapımcısı mı? Hızlı bir fotoğraf editörü mü? El ilanı yapımcısı mı? Veya kullanımı kolay bir poster yapımcısı mı?

Dünyanın en kolay grafik tasarım uygulaması, afiş oluşturucusu, el ilanı oluşturucusu, afiş oluşturucusu, fotoğraf düzenleyicisi ve hikaye oluşturucusu GoDaddy Studio artık bitti; hiçbir tasarım becerisine gerek yok. Dakikalar içinde çarpıcı pazarlama materyalleri oluşturun ve grafikler, profesyonel reklamlar, markalı içerik, kartvizitler ve çarpıcı hikayeler tasarlayın.

GoDaddy Studio’daki yeni Arka Planı Kaldır aracı, günlük girişimciler için oyunun kurallarını değiştiriyor. Tek bir dokunuşla, fotoğrafınızdaki özne arka plandan kesilerek çevrimiçi sergi salonunuz için size temiz, profesyonel görünümlü ürün çekimleri sunar.

En iyi özellikler:

• Kendi cihaz video kitaplığınızdan veya özel Stok Video Kitaplığımızdan videolar ekleyin.

• 67.000’den fazla kullanıma hazır grafikle logolar oluşturun

• 500’den fazla yazı tipi seçeneğiyle poster oluşturucu, afiş oluşturucu ve el ilanı oluşturucu

• Çok çeşitli stok görsellere sınırsız erişim

• Yaratıcı tuvaliniz için günlük olarak sunulan yeni tasarım şablonları

• Logo oluşturucu, afiş oluşturucu, poster oluşturucu ve el ilanı oluşturucu ve grafik tasarım ve fotoğraf düzenleyici uygulaması hepsi bir arada

Öykü

GoDaddy Studio (eski adıyla Over), tüm etkileyiciler ve sosyal medya yöneticileri için harika bir grafik tasarım aracıdır. Hikaye anlatımınızı ve marka imajınızı uyumlu hale getirin ve takipçilerinize ulaşın!

İnanılmaz düzenlere sahip çok çeşitli şablonları, stok görüntüleri, tuvalleri ve duvar kağıtlarını keşfedin. Grafik tasarım ekibinize en iyi şekilde uyması için çok çeşitli yazı tipleriyle logolar oluşturmak için araçlar sunuyoruz.

Tasarımlarınızı öne çıkarın. Fotoğraflara metin ekleyin, karıştırın, katmanlar ekleyin ve maskeleme aracını bir profesyonel gibi kullanın.

Devasa bir stok görsel kitaplığına erişin ve çarpıcı Instagram hikayeleri, Facebook ve Tiktok gönderileri, Snapchat hikayeleri, afişler ve el ilanları oluşturun.

GoDaddy Studio (eski adıyla Over), logolar ve çarpıcı hikayeler oluşturmak ve en önemli poster yapımcınız, afiş yaratıcınız ve el ilanı yaratıcınız olmak için tüm araçlara sahiptir. İster grafik tasarımcı olun, ister etkileyici olun, GoDaddy Studio’nun kullanımı, uzmanlık düzeyinizden bağımsız olarak son derece kolaydır.

Fotoğraf ve Video düzenleme

Fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve bir profesyonel gibi düzenleyin. Çok çeşitli filtrelerle resimlerinize rötuş yapın ve resimlerinize en uygun doğru ön ayarı bulun. Altyazıya mı ihtiyacınız var? Ayrıca fotoğraflara metin ekleyebilir ve resimlerinizi bir sonraki seviyeye yükseltebilirsiniz.

Artık, kendi cihazınızdaki video kitaplığınızdan veya özel Stok Video Kitaplığımızdan tasarımlarınıza videolar ekleyebilirsiniz. Videolara filtreler ekleyebilir, parlaklık, doygunluk veya kontrastı ayarlamak için bunları düzenleyebilir, görüntüler, metin ve grafiklerle katmanlayabilir ve şaşırtıcı, benzersiz video efektleri oluşturmak için bunları görüntülerle karıştırabilirsiniz.

GoDaddy Studio (eski adıyla Over) eksiksiz bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Pozlama ve kontrast dahil olmak üzere fotoğraflarınızın ayarlarını düzenleyin ve düzenleyin, fotoğraflara metin ekleyin ve ihtiyacınız olan tüm fotoğraf düzenleme özelliklerini tek bir uygulamada bulun. Fotoğraf perspektifleriniz ve ızgaralarınızla oynayın ve en sevdiğiniz sosyal medya kanallarında paylaşmak için otomatik kırpma elde edin.

 

Memler ve kolajlar oluşturun

meme hayranı mısınız? Fotoğraflara metin ekleyin ve Facebook, Instagram, Snapchat ve TikTok’ta paylaşmak için en iyi memleri oluşturun.

GoDaddy Studio (eski adıyla Over), en iyi resimlerinizi birleştirmek, fotoğraflara metin eklemek ve güzel kolajlar oluşturmak için birçok düzen sunar.

Logonuzu tasarlayın

GoDaddy Studio (eski adıyla Over) aynı zamanda bir logo oluşturma aracıdır: bir logo şablonu çizin veya seçin, bir logo oluşturun ve şirketinizin değerini görsel olarak paylaşın.

Bir tasarım yapmak için logo oluşturucuyu kullanın ve bunu tüm pazarlama malzemelerinize ve grafik tasarımlarınıza uygulayın. Kartvizitleriniz, el ilanlarınız, pullarınız, basılı malzemeleriniz, duvar kağıtlarınız için logolar oluşturun ve markanızın her yerde görünmesini sağlayın.

 

 

Şartlar ve koşullarımızı https://godaddy.com/legal/agreements/websites-marketing-agreement adresinde okuyun.

 

https://godaddy.com/legal/agreements/privacy-policy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.

 

Geri bildirim aldınız mı? oversupport@godaddy.com adresinden bize e-posta gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.