Sweet Selfie Kamerası: Güzellik Kamerası

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Sweet Selfie Lite – Selfie Camera, Take Selfies, Sweet Selfie’nin lite versiyonudur, güzellik efektlerine ve her türlü fotoğraf düzenleme işlevine sahip NO.1 selfie kamerasıdır. Selfie konusunda yeni olsanız bile kullanımı çok kolaydır. 📸

Tüm işlevleri tek bir fotoğraf düzenleyicide istiyorsanız ve kolayca özçekimler yapmak istiyorsanız, bu özçekim güzellik kamerası uygulamasını, ücretsiz özçekim uygulamasını ve özçekim yapmak ve iyi özçekimler elde etmek için fotoğraf düzenleyiciyi deneyebilirsiniz. Bu selfie kamera, çeşitli selfie efektli fotoğraf filtrelerine ve ilginç modaya uygun fotoğraf çıkartmalarına sahiptir! Fotoğraf efektleriyle fotoğraflarınız daha sanatsal hale gelecek, sadece profesyonel ve yaratıcı bir selfie yapımcısı olun!

😍📷Kullanımı kolay:

Bu tatlı özçekim uygulamasında, bir özçekim yapın veya önceden çekilmiş bir fotoğrafı düzenleyin. Ve ardından uygulamada düzenle’yi tıklayın. Bu selfie güzellik kamera uygulamasında, sadece otomatik güzellik veya fotoğraf filtreleri ve fotoğraf çıkartmaları koymak gibi diğer selfie efektlerini seçebilirsiniz. Birkaç dokunuşla bir özçekim yapın ve güzellik özçekiminiz hazır! Sadece birkaç saniye ile güzel bir selfie fotoğraf yönetmeni olmak kolay. Bir özçekim yapmak, özçekim efekti ve güzel özçekim elde etmek için şimdi özçekim güzellik kamerası ücretsiz özçekim uygulaması fotoğraf düzenleyicisini deneyin!

😍📷Kendi stiliniz ve ikonunuz:

Güzellik özçekiminizi sosyal medyada olağanüstü kılmak ister misiniz? Kendi logo stilinizi ekleyebilirsiniz. Tatlı özçekim uygulamasında her tür logo ve özçekim efekti fotoğraf filtresine sahibiz. Bu güzel selfie kamera uygulaması ve ücretsiz selfie uygulaması, sizi kesinlikle sosyal medyada olağanüstü güzellikte selfie yapacak benzersiz ve moda tasarımına sahiptir.

✨Hadi Sweet Selfie Lite- Photo Filters ve Beauty Camera, popüler selfie kamera uygulaması 2021, snap filtreler, efektler ve selfie güzellik kamerası, selfie efekti, snap fotoğraf editörü, fotoğraf makyaj kamerası ve selfie uzmanı ile selfie çekelim. Selfie için bu selfie güzellik kamera uygulamasındaki fotoğraf çıkartmaları ve fotoğraf filtreleri gibi selfie efektleri yeterince moda. Sadece kendinize ait güzel bir selfie fotoğrafı seçin ve bu tatlı selfie kameraya çıkartmalar ve filtreler ekleyin ve ardından kaydedin!

Selfie ve yüz güzelliği kamerasıyla güzellik özçekimlerinin keyfini çıkarın. Bu canlı çıkartmalar kamera ve en iyi tatlı özçekim uygulaması gibi özçekim düzenleyici ile özçekim kamerası için ek filtreleri, makyaj filtresini ve yüz filtrelerini destekliyoruz!

😍📷ANA ÖZELLİKLER:

+🍉Ultra küçük paket ve herkes onu indirebilir. Selfie çekmek ve fotoğrafı düzenlemek için en iyi selfie güzellik kamerası. Ücretsiz özçekim uygulaması.

+🍇Basit kullanıcı arayüzü sayfası, hiç de zor değil, güzellik özçekimine sahip olmak çok kolay!

+🍈Bu selfie güzellik kamerasında her türlü görsel efekt ve harika filtreler ve çıkartmalar.

+ 🍊Fotoğraf çubuğu Kolajını düzenlemek için en iyi fotoğraf düzenleyici. Selfie’nizi daha sevimli ve sevimli hale getirmek için ücretsiz tasarım! Gelin ve bu kamera selfie uygulamasını deneyin!

+ 🍒Çok güzel çerçeveler, bu fotoğraf düzenleyici, bir resim sanatı stili oluşturabileceğiniz sanat çerçeveleriyle ve ayrıca bir kolaj yapabileceğiniz anlamına gelen ızgara çerçevesi ve fotoğraf çıkartmalarıyla doludur. Selfie çekmek ve fotoğrafı düzenlemek için en iyi seçimdir.

+🥥Özçekimler yapın ve güzellik etkisi yaratın. Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşın

 

Şimdi, bu kamera selfie uygulamasında bir selfie çekmek için Sweet Selfie Lite’a gelin. Bu fotoğraf düzenleme araçlarını kullanın, bir güzellik özçekimi yapın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Eskisinden daha fazla beğeni alabileceğinizi ve özçekim ustası olabileceğinizi göreceksiniz! Mutlu ol, tadını çıkar!

 

******BİZE ULAŞIN****

Facebook:@Tatlı Selfie

Instagram: @Sweetselfie_official

E-posta: support@ufotosoft.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.