Adobe Photoshop Mix – Kes, Birleştir, Yarat

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Photoshop Mix ile fotoğrafçılığınızı dönüştürün. Görüntüleri kesin ve birleştirin, renkleri değiştirin ve fotoğraflarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde geliştirin. Kreasyonlarınızı sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşın ve gelişmiş fotoğraf düzenleme için masaüstünüzdeki Photoshop CC’ye gönderin.

 

• Görüntülerinizin bölümlerini kesip çıkarın veya birden fazla fotoğrafı birleştirin.

• Eğlenceli veya gerçeküstü görüntüler oluşturmak için fotoğrafları sorunsuz bir şekilde birleştirin.

• Resimlerinize renkleri ve kontrastı ayarlayın veya önceden ayarlanmış FX Görünümleri (filtreler) uygulayın. Parmağınızın dokunuşuyla görüntünün tamamını veya yalnızca bir bölümünü geliştirin.

• Tahribatsız düzenleme, orijinal resimlerinizin bozulmamış ve dokunulmamış kalması anlamına gelir.

• Kreasyonlarınızı sosyal medyada hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın.

 

YARATICI BULUT’A BAĞLANIN

Fotoğrafçılığı seviyor musun? Creative Cloud Fotoğrafçılık planına göz atın. Size çevredeki en güçlü düzenleme araçları olan Lightroom ve Photoshop’u sunar. Creative Cloud ile Photoshop dosyalarını Mix’te açıp düzenleyebilir ve katmanlar, maskeler ve daha fazlası için kompozisyonları Photoshop CC’ye gönderebilirsiniz. Veya Lightroom görüntülerini açın ve karıştırın. Ve tüm düzenlemeleriniz tüm bilgisayarlarınız ve cihazlarınız arasında senkronize edilir. Android telefonunuzda bir değişiklik yapın, masaüstünüzde görünecektir. Creative Cloud Fotoğrafçılık planıyla fotoğrafçılığınızı daha ileriye taşıyın.

 

ADOBE Kimliği

Ücretsiz olarak Mix aracılığıyla bir Adobe ID’ye kaydolun. Adobe uygulamaları ve hizmetleri satın alma işlemlerinizi, üyeliğinizi, güncellemelerinizi ve denemelerinizi takip etmek için Adobe ID’nizi kullanın. Ayrıca ürünleri kaydetmek, siparişleri takip etmek, Adobe Destek ile iletişim kurmak ve Adobe forumlarına ve etkinliklerine katılmak için de kullanabilirsiniz.

 

İNTERNET BAĞLANTISI & ADOBE KIMLIĞI GEREKLİ

Adobe Creative Cloud hizmeti de dahil olmak üzere Adobe çevrimiçi hizmetleri, yalnızca 13 yaş ve üstü kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve kayıt ve ek koşullar ile Adobe’nin http://www.adobe.com/special/misc/privacy.html adresindeki çevrimiçi gizlilik politikası için onay gerektirir. . Adobe çevrimiçi hizmetleri tüm ülkelerde veya dillerde mevcut değildir, kullanıcı kaydı gerektirebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya sonlandırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.