Reportar esta app

Descripción

Görüntü Rötuşlama ve Restorasyon

Adobe Photoshop Fix, Android telefonunuzda güçlü, ancak kolay görüntü rötuşlama ve geri yükleme sağlar. İyileştirin, pürüzsüzleştirin, sıvılaştırın, hafifletin ve size aradığınız kesin görünümü veren diğer düzenlemeleri ve ayarlamaları yapın. Düzenlenen fotoğraflara diğer Adobe mobil ve masaüstü uygulamalarından erişerek, onları daha da iyileştirmek veya diğer yaratıcı projelerde kullanmak için Adobe Creative Cloud’da oturum açın; tümü Adobe CreativeSync tarafından desteklenmektedir.

 

Photoshop Düzeltme Özellikleri

• Size tam olarak istediğiniz görünümü, yapıyı ve hissi veren araçları kullanarak fotoğrafları rötuşlayın ve geri yükleyin:

– Yüze Duyarlı Sıvılaştırma – Yüz özelliklerinde çarpıcı düzenlemeler yapın. Daha büyük bir gülümseme yaratın, yanakları inceltin veya diğer yüz noktalarını olağanüstü bir kolaylıkla düzenleyin.

– Sıvılaştır – İnce veya şiddetli efektler oluşturmak için herhangi bir alanı itin, çekin, döndürün, şişirin veya yeniden şekillendirin.

– İyileştir ve yama — Çevredeki alanlardan gelen içeriği kullanarak kusurları düzeltin ve ardından sonucu karıştırın.

– Pürüzsüz — Cildi, manzaraları veya diğer içerikleri pürüzsüzleştirmek veya keskinleştirmek için basitçe boyayın.

– Açıklaştır ve koyulaştır — Bir fotoğrafın belirli bölümlerine ışık ekleyin veya ışığı kaldırın.

• Çeşitli temel araçları kullanarak fotoğrafları düzenleyin ve ayarlayın:

– Renkli — Tüm renkleri kaldırmak veya renkli ve siyah-beyaz karışımı oluşturmak için Desaturate.

– Boya — Renkleri örneklemenizi sağlayan bir damlalık, ayarlanabilir bir fırça ve bir silgi ile hassas efektler elde edin.

– Ayarla — Vinyet ekleyin ve pozlamayı, kontrastı ve doygunluğu kontrol edin

– Odaklanma — Ana öznenize dikkat çekmek için fotoğrafın bir bölümünü bulanıklaştırın.

• Görüntülerinizi doğrudan masaüstündeki Photoshop CC’ye gönderin, böylece onları iyileştirebilir ve daha ileriye taşıyabilirsiniz. Fix, tüm düzenlemelerinizi katmanlara dönüştürür ve resminizi bir PSD dosyası olarak paketler.

 

YARATICI BULUT’A BAĞLANIN

Fotoğrafçılığı seviyor musun? Creative Cloud Fotoğrafçılık planına göz atın. Size çevredeki en güçlü düzenleme araçları olan Lightroom ve Photoshop’u sunar. Creative Cloud ile Photoshop dosyalarını Fix’te açıp düzenleyebilir ve rötuşlanmış görüntülerinizi daha fazla iyileştirme için Photoshop CC’ye gönderebilirsiniz – katmanlar, maskeler ve hepsi. Veya Lightroom görüntülerini açıp geliştirin ve bunları doğrudan Lightroom Koleksiyonlarınıza gönderin. Tüm düzenlemeleriniz tüm bilgisayarlarınız ve cihazlarınız arasında senkronize edilecektir. Cihazınızda bir değişiklik yaparsanız, masaüstünüzde görünecektir. Creative Cloud Fotoğrafçılık planıyla fotoğrafçılığınızı daha ileriye taşıyın.

 

Ayrıca App Store’daki diğer ücretsiz Adobe uygulamalarına da göz atın:

 

• Photoshop Mix — Nerede olursanız olun Android cihazınızda farklı görüntülerden öğeleri kesip birleştirin, katmanları karıştırın ve görünümler uygulayın.

• Lightroom Mobile – Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden profesyonel kalitede görüntüler yakalayın, düzenleyin, düzenleyin ve paylaşın.

• Photoshop Express – Efektler ve filtreler uygulamak için kolay fotoğraf düzenleyici

İNTERNET BAĞLANTISI & ADOBE KIMLIĞI GEREKLİ

Photoshop Fix’te ücretsiz bir Adobe ID’ye kaydolun. Adobe Creative Cloud hizmeti de dahil olmak üzere Adobe çevrimiçi hizmetleri, yalnızca 13 yaş ve üstü kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve kayıt ve ek koşullar ile Adobe’nin http://www.adobe.com/special/misc/privacy.html adresindeki çevrimiçi gizlilik politikası için onay gerektirir. . Adobe çevrimiçi hizmetleri tüm ülkelerde veya dillerde mevcut değildir, kullanıcı kaydı gerektirebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya sonlandırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.