Lords Mobile: Tower Defense

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

GERÇEK bir dövüşe hazır mısınız?

 

Gerçek İmparator düştü. Gerçek bir kahramana ihtiyacımız var, Krallıkları birleştirebilecek gerçek bir Lord. Cüceler ve deniz kızlarından kara elflere ve steampunk robotlara kadar çeşitli geçmişlerden kahramanları işe alın ve bu büyülü dünyada ordunuzu kurun! İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin!

 

[Oyun özellikleri]:

 

▶ ▶ Vergeway’e girin! ◀◀

Kule savunması gibi mi? O zaman Vergeway’i seveceksiniz! Kartları toplayın ve yükseltin, farklı aşamalarla başa çıkmak için karıştırın ve eşleştirin ve Verge’de gizlenen kötü düşmanları yenmek için beyninizi test edin!

 

▶ ▶ Kendi Krallığını Kur ◀◀

Binaları yükseltin, araştırma yapın, birliklerinizi eğitin, Kahramanlarınızı seviyelendirin ve Krallığınızı başarılı bir şekilde ilerletin!

 

▶ ▶ Birlik Formasyonlarını Kullan ◀◀

4 farklı birlik türü ve aralarından seçim yapabileceğiniz 6 farklı birlik oluşumu! Sıralamalarınızı planlayın, karşı sistemden yararlanın ve birliklerinizi doğru Kahramanlarla eşleştirin! Düşmanlarınızı yenmek için stratejinizi mükemmelleştirin!

 

▶ ▶ Güçlü Kahramanlar Bekliyor ◀◀

RPG tarzı bir kampanyada savaşmak için 5 Kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturun! Savaş generalleri olarak krallığınızı zafere götürmelerine izin verin!

 

▶ ▶ İttifaklar Oluşturun ◀◀

Müttefiklerinizle birlikte savaşmak için bir loncaya katılın! Çeşitli heyecan verici olayları fethetmek için birlikte savaşa katılın: Lonca Savaşları, Krallık Versus Krallık savaşları, Kraliyet Savaşları, Harika Savaşlar, Karanlık Yuva İstilaları ve çok daha fazlası!

 

▶ ▶ Küresel Oyuncularla Çevrimiçi Çatışma ◀◀

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla kavga edin ve yolunuza çıkanları alt edin! Tahtı ele geçirin ve her şeye hükmedin!

 

▶ ▶ Hareketli Savaşlar ◀◀

Ordularınız güzel 3D grafiklerde çarpışırken savaşın heyecanını yaşayın! Kahramanlarınızın becerilerini açığa çıkarırken ve mistik güçlerinden yararlanırken izleyin!

 

 

===Bilgi===

Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/LordsMobile

Instagram: https://www.instagram.com/lordsmobile

YouTube: https://www.youtube.com/LordsMobile

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/lordsmobile

 

Not: Bu oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirir.

 

Müşteri Hizmetleri: help.lordsmobile.android@igg.com

 

[Uygulama İzni]

Lollipop (OS 5.1.1) veya altı çalıştıran cihazlar, oyun verilerini harici depolamaya kaydetmek için aşağıdakileri etkinleştirebilir.

– WRITE_EXTERNAL_STORAGE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.