letgo: Kullanılmış Eşya Al & Sat

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Milyonlarca insana ikinci el sevdiren uygulama letgo’da elektronik, araba, giysi, dekorasyon gibi kullanılmış eşyaları alıp satabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için fırsatlar alın ve istenmeyen eşyalarınızı satın, yaşama ve letgo zamanı!

 

NEDEN İKİNCİ EL SEÇMELİYİZ?

Dürüst olmak gerekirse, sahip olduğumuz şeyler her zaman ihtiyacımız olan şeyler değildir. Bir gün ihtiyacımız olursa diye vermeyi göze alamayız. Gerçek mutluluğun, doğru şeylere sahip olmaktan, çok fazla şeye sahip olmamaktan gelmesi gerektiğini unutuyoruz. Önemli olan deneyim sahibi olmaktır – eşyalar sadece istediğimiz hayatı yaşamamıza yardımcı olan bir araçtır.

 

Letgo’yu daha hızlı, daha basit ve daha eğlenceli hale getirerek ikinci el alışverişi doğal hale getirmeye yardımcı olmak için yarattık. Hiçbir şeyin kullanılmadığı, sürdürülebilir bir gelecek yaratmak istiyoruz. İhtiyacınız olmayan şeyleri bir fotoğraf karesiyle listelemek ve istediğinizi kendi mahallenizde bulmak sadece daha fazla alıp satmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla yaşamanıza da yardımcı olur. Ayrıca, ücretsizdir. Ücretsiz iyidir.

 

EŞYALARINIZI KOLAYCA SATIN

İhtiyacınız olmayan şeyleri listelemek, eşyalarınızdan ve hayattan en iyi şekilde yararlanmanıza, gerçekten ihtiyacınız olanı elde etmek için para kazanmanıza veya hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ekonomiye de katkıda bulunacaksınız, bu da hala gitmek için iyi olan eşyaları saklamak veya atmak yerine akıllıca bir hareket.

 

• DAHA AZ İÇİN SATIN AL

Milyonlarca kişi letgo’yu indirdi ve şimdiden listelemeye başladı! Burada çok çeşitli kullanılmış arabalar, elektronik ürünler, mobilyalar, ev eşyaları, spor malzemeleri, kitaplar bulacaksınız. Bu, isteyebileceğiniz her şeydir. Herhangi bir ihtiyaç için letgo’yu keşfetmeye başlayın!

 

HIZLI VE SON TEKNOLOJİ

• Fotoğraf çeker gibi zahmetsizce öğeleri saniyeler içinde listeleyin. Letgo, ister kullanılmış bir iPhone ister kullanılmış bir araba satıyor olun, girişinizi otomatik olarak başlıklandıran ve kategorilere ayıran ileri teknolojiye sahip tek uygulama! Bugün letgo’da en iyi fırsatları bulun.

• Yeni gibi olan eşyalarınızı satarak para kazanın. Güvenli ve kolaydır.

 

EN İYİ YEREL FIRSATLARI BULUN

Konum tabanlı tarama ile letgo, mahallenizdeki harika fırsatları bulmayı veya alıcılara ulaşmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Uygulamada satıcı ve alıcılarla anında fiyat pazarlığı yapabilirsiniz.

 

*YENİ* letgo oto+ İLE KOLAYCA ARABA ALIM SATIŞ

 

Araba alıp satmanın çok yorucu ve uzun bir süreç olduğunu biliyoruz. Yeni hizmetimiz letgo oto+ ile artık daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli! Zengin portföyümüzdeki letgo oto+ garantili araçlar, bağımsız TSE onaylı muayene, 12 ay/20.000 km garanti ve 14 gün değişim garantisine sahiptir. Aracınızı satmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken araç için ücretsiz ön fiyat teklifi almak ve ücretsiz muayene randevunuzu almak. Aracınızı satmak istiyorsanız, letgo oto+ ücretsiz araç değerleme, profesyonel muayene, şeffaf fiyatlandırma, kolay satış süreci, 3 saatte güvenli ödeme ve çok daha fazlasını sunuyor.

GÜVENLİ SATIN AL VE SAT

 

İster satın alıyor ister satıyor olun, uygulama içi sohbet, derecelendirmeler ve incelemeler içeren doğrulanmış kullanıcı profilleri ve güvenli bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak sihirli bağlantı sunuyoruz.

 

SÜPER YÜKSELTME MODU

Listelerin görünürlüğünü otomatik olarak en üst düzeye çıkarır. Bölgenizdeki daha fazla potansiyel alıcıya ulaşmaya hazır olun! Her gün, en iyi satış şansına sahip ilanı seçeceğiz ve 24 saat boyunca öne çıkaracağız. Otomatik olarak öne çıkan listeniz, maksimum görünürlük elde etmek için en üste taşınır. Zamandan tasarruf edin ve parmağınızı kıpırdatmadan satış yapma şansınızı artırın! Süper Güçlendirme modu, aylık abonelikle kullanılabilir. İstediğiniz zaman iptal edebileceğiniz yinelenen faturalandırma.

 

Gizlilik Politikası ve Şartlar ve Koşullar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bize geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya yardıma mı ihtiyacınız var? support@letgo.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Bu uygulama, Attribution 3.0 Aktarılmamış şartlar ( http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.