Reportar esta app

Descripción

Dijitalleşen Türkiye’nin adresi DijitalTurkiye.biz.tr mobil uygulaması ile teknoloji her an yanınızdan. Dijital Türkiye ile e devlet hizmetleri hakkında bilgi alıp e devlet giriş şifresi yenilemenin nasıl yapıldığını öğrenebilir, enerji çözümleri hakkında dünyadaki trendleri takip edebilir, çevreyi koruma hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık alanındaki gelişmeler ile hastane randevu alma gibi işlemlerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sürekli güncellenen içeriği ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların dijitalleşen Türkiye hakkında en kısa sürede bilgi almaları amaçlanmakta ve aynı zamanda dünyadaki teknolojik gelişmeler kullanıcılara sunulmaktadır.

Dijital Türkiye uygulamasının başlıca konuları arasında; enerji çözümleri ve verimliliği, e devlet kapısı hizmetlerinin kullanımı, çevre uygulamaları, sağlık uygulamaları ve sistemleri, ekonomi ve finans alanında güncellemeler, sigorta sorgulama hizmetleri, trafik cezası sorgulama ve güvenli trafik yer almaktadır. DijitalTurkiye.biz.tr mobil uygulaması olan bu uygulamanın resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Apps relacionadas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.