Reportar esta app

Descripción

Yapı Kredi POS Cepte ile akıllı telefonunuzu POS cihazına dönüştürün! Başvurunuzu Yapı Kredi Mobil, Kurumsal İnternet Bankacılığı veya Yapı Kredi şubelerinden birinden tamamladıktan sonra Yapı Kredi POS Cepte’yi telefonunuza indirerek ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 

Temassız ödeme limiti (350 TL) üzerindeki ödemeleri kabul edebilmek için Yapı Kredi POS Cepte şifresini de indirmeniz gerekmektedir. İndirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://y.yapikredi.com.tr/pin. Uygulama indirildikten sonra, temassız ödeme limitinin üzerinde ödeme almaya hazırsınız.

 

Mağazanızın yöneticisi iseniz, telefonunuzla ödeme alabilir, çalışanlarınızın da kendi telefonlarından ödeme almasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuzdan başka bir cihaza bağımlı olmadan istediğiniz zaman ödeme almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Yapı Kredi POS Cepte ile neler yapabilirsiniz?

 

Ürün Kataloğunuzu Oluşturun

 

Uygulama içerisinde kendi ürün kataloğunuzu oluşturabilir, tüm ürün ve hizmetlerinizi Ayarlar menüsünden fiyat, birim, KDV oranı gibi bilgilerle tanımlayarak mağazanızı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

 

Ödeme Al

 

Android cihazlarınız ile temassız kartlardan “NFC ile Öde” ile veya “QR Kod ile Öde” ile müşterinizin mobil bankacılık uygulamasından ödeme alabilirsiniz. Ürünleri seçerek veya sepete ekleyerek ya da doğrudan işlem tutarını girerek ödeme alabilirsiniz.

 

 

İşlem Tutarını Girin ve Ödeme Alın

 

Ödeme almak için yapmanız gereken tek şey, satın alma işlemine ilişkin işlem tutarını girip “Ödeme Al” düğmesine basmaktır. Temassız ödeme limiti dahilindeki işlemler için müşterinizden temassız kartını cihazınıza dokundurmasını veya oluşturulan QR kodunu mobil bankacılık uygulaması üzerinden okutmasını isteyebilirsiniz. Limitin üzerindeki işlemlerde, kart telefona dokunduktan hemen sonra müşterilerin kart şifresini girerek ödemeyi tamamlaması gerekmektedir.

 

Ürünleri Alışveriş Sepetine Ekleyin ve Ödeme Alın

 

Ürünleriniz Yapı Kredi POS Cepte’de tanımlanmalıdır. Zaten yaptıysanız, ana sayfadaki “Ürün/Bölüm” Seç’e dokunarak ürün kataloğunuzu açabilirsiniz. Ürün kataloğu sayfasına girdikten sonra, ürünleri seçip her biri için adet veya miktar girerek alışveriş sepetine ürün ekleyebilirsiniz. Yapı Kredi POS Cepte toplam ödeme tutarını otomatik olarak hesaplayacaktır. Alışveriş sepetini tamamladıktan sonra “Ödeme Al” düğmesine dokunabilir ve müşterinizden temassız kartını akıllı telefonunuza dokunmasını isteyebilirsiniz. Kart onaylandıktan sonra ödeme başarıyla tamamlanır. Limitin üzerindeki işlemlerde, müşteriniz kartı telefona dokundurduktan hemen sonra kart şifresini girmelidir.

 

 

Müşterilerinize İşlem Dekontu Gönderin

 

 

Yapı Kredi POS Cepte size uçtan uca ödeme deneyimi sunuyor. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra müşterinizin e-posta adresine ödemenin dijital dekontunu gönderebilirsiniz.

 

 

İş Performansınızı Takip Edin

 

 

Satışlarınızı ve gelirlerinizi Yapı Kredi POS Cepte ile takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık satış trendleri ile tüm işlemlerinizi görüntüleyebilir ve satış verilerinizi analiz edebilirsiniz. Yapı Kredi POS Cepte ile ürünlerinizi satabileceğiniz gibi, telefonunuzdan da iade ve ödeme iptal işlemleri yapabilirsiniz.

 

 

Çalışanlarınızı Ödeme Almaları İçin Yetkilendirin

 

 

Ayrıca çalışanlarınızdan hangisinin ödeme almasını istediğinizi kendi telefonundan seçebilirsiniz. Bunun için çalışanlarınızın öncelikle Yapı Kredi POS Cepte’yi indirip üye olmaları gerekmektedir. Ardından Ayarlar menüsünde mevcut terminallerinizi listeleyebilir ve çalışanlarınızı terminallerle eşleştirebilirsiniz. Artık çalışanlarınız mağazanız adına kendi telefonlarını kullanarak ödeme alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.