Reportar esta app

Descripción

Facebook’tan WhatsApp Business

WhatsApp Business, WhatsApp’ta bir işletme varlığına sahip olmanızı, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanızı ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Ayr iş ve kişisel telefon numaralarınız varsa, aynı telefona hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Messenger’ı yükleyebilir ve farklı numaralarla kaydettirebilirsiniz.

WhatsApp Messenger’da bulunan özelliklere ek olarak, WhatsApp Business şunları içerir:

• İŞ PROFİLİ: Müşterilerinizin web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi değerli bilgileri bulmasına yardımcı olmak için işletmeniz için bir profil oluşturun.

• İŞ MESAJLAMA ARAÇLARI: Uzakta olduğunuzu belirtmek için Uzakta mesajlarını veya müşterilerinize size ilk mesaj attıklarında bir tanıtım mesajı göndermek için Karşılama mesajını kullanarak müşterilerinize karşı daha duyarlı olun.

• KABLO/SABİT NUMARA DESTEĞİ: WhatsApp Business’ı sabit (veya sabit) bir telefon numarası ile kullanabilir ve müşterileriniz bu numaradan size mesaj gönderebilir. Doğrulama sırasında, kodu bir telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini seçin.

• HEM WHATSAPP MESSENGER VE WHATSAPP BUSINESS’İ ÇALIŞTIRIN: Aynı telefonda hem WhatsApp Business’ı hem de WhatsApp Messenger’ı kullanabilirsiniz, ancak her uygulamanın kendi benzersiz telefon numarası olmalıdır.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından müşterilerinize daha verimli yanıt verebilirsiniz.

 

WhatsApp Business, WhatsApp Messenger üzerine kurulmuştur ve multimedya gönderme, ücretsiz arama*, ücretsiz uluslararası mesajlaşma*, grup sohbeti, çevrimdışı mesajlar ve çok daha fazlası gibi güvendiğiniz tüm özellikleri içerir.

*Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

Not: WhatsApp Messenger’dan WhatsApp Business’a sohbet yedeğini geri yüklediğinizde, artık onu WhatsApp Messenger’a geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek isterseniz, WhatsApp Business’ı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Messenger yedeğini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.

———————————————— ——-

Sizden haber almak için her zaman heyecanlıyız! Herhangi bir geri bildiriminiz, sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize şu adresten e-posta gönderin:

smb@support.whatsapp.com

veya bizi twitter’da takip edin:

@Whatsapp

————————————————– ——-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.