Firefox Hızlı ve Özel Tarayıcı

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

İnternet deneyiminizi her zamankinden daha fazla kontrol ederek cesur olun. Artık açık sekmelerinizi, son aramalarınızı ve favori sitelerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Yeni Firefox ana ekranı size uyum sağlar. Ne kadar çok kullanırsanız, o kadar akıllı olur. Firefox, kaldığınız yerden devam etmenizi kolaylaştırır.

 

Çevrimiçi hayatınız söz konusu olduğunda, bir seçeneğiniz var: fabrika ayarlarını kabul edin veya gizliliğinize öncelik verin. Varsayılan tarayıcınız olarak Firefox’u seçtiğinizde, bağımsız bir teknoloji şirketini desteklerken verilerinizi korumayı seçmiş olursunuz. Firefox ayrıca size çevrimiçi yaşamınızda daha fazla açıklık, şeffaflık ve kontrol sağlamak için kar amacı gütmeyen bir mücadeleyle desteklenen tek büyük tarayıcıdır. Firefox’u seçerek önemli olanı korumayı seçen yüz milyonlarca kişiye katılın.

 

TL; DR

– İnternet deneyiminizin kontrolünü daha fazla hissedin. Yeni ana ekran, her seferinde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar

– Teknolojideki en güvenilir isimden daha da sektör lideri gizlilik ve güvenlik

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANA EKRAN

Kaldığınız yerden devam edin. Artık tüm açık sekmelerinizi sezgisel olarak gruplandırılmış ve son aramalarınız, yer imleriniz ve favori sitelerinizle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Pocket tarafından önerilen ve günlük olarak güncellenen popüler makaleleri de göreceksiniz.

 

ARAMA ÇUBUĞUNU İSTEDİĞİNİZ YERE TAŞIYIN

Firefox, ekranınızın üstünde veya altında arama çubuğunun varsayılan yerleşimini seçmenize olanak tanır. Arama çubuğunu en alta yerleştirirseniz, özellikle bir elinizi kullanıyorsanız, bazen bir şeyleri aramak daha kolaydır.

 

HIZLI. ÖZEL. GÜVENLİ.

Hızdan ödün vermeden kişisel olanı gizli tutun. Firefox ile çevrimiçi olarak neyi ne zaman paylaşacağınıza karar vermek için daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz, çünkü hayatınız sizin işiniz. Firefox’u, gizliliğinizi, parolanızı ve yer imlerinizi gittiğiniz her yere güvenle götürmenizi sağlayan akıllı tarama özellikleriyle tasarladık.

 

FIREFOX’U KENDİNİZ YAPIN

Firefox’u tercih ettiğiniz, yapacağınız, varsayılan tarayıcınız yapın. Ve Firefox widget’ları ile doğrudan telefonunuzun ana ekranından web’de arama yapmaya veya özel tarama modunu kullanmaya atlayabilirsiniz. Ve Firefox, şifrelerinizi cihazlar arasında hatırlayarak şifre yönetimini kolaylaştırır.

 

TÜM DOĞRU YERLERDE GİZLİLİK KONTROLÜ

Firefox, web’deyken size daha fazla gizlilik koruması sağlar. Varsayılan olarak Firefox, sosyal medya izleyicileri, siteler arası tanımlama bilgisi izleyicileri, kripto madencileri ve parmak izi alıcıları gibi izleyicileri ve komut dosyalarını engeller. Ayrıca özel tarama modunda kolayca arama yapmayı da seçebilirsiniz. Gizli tarama modunu kapattığınızda, tarama geçmişiniz ve tüm çerezler cihazınızdan otomatik olarak silinir.

 

FIREFOX’UN ARAMA ÇUBUĞU İLE HIZLI BULUN

Arama çubuğunda arama önerileri alın ve en çok ziyaret ettiğiniz sitelere hızla erişin. Arama sorunuzu yazın ve favori arama motorlarınızda önerilen ve önceden aranan sonuçları alın.

 

KOLEKSİYONLAR

İstediğiniz kadar sekme açın ve göreve devam etmek için bunları Koleksiyonlar halinde düzenleyin. Koleksiyonlar ayrıca cihazlar arasında paylaşılabilir, böylece nerede olursanız olun veya hangi cihazı kullanırsanız kullanın daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

EKLENTİLERİ İNDİRİN

Güçlü varsayılan gizlilik ayarlarını turbo şarj etme ve deneyiminizi kişiselleştirme yolları da dahil olmak üzere en popüler eklentiler için tam destek.

 

BİRKAÇ DOKUNUŞTA HER ŞEYİ PAYLAŞIN

Firefox web tarayıcısı, en son kullandığınız uygulamalara kolay ve hızlı erişimle web sayfalarına veya bir sayfadaki belirli öğelere bağlantı paylaşmayı kolaylaştırır.

 

FIEFOX WEB TARAYICI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ:

– Firefox izinleri hakkında bilgi edinin: http://mzl.la/Permissions

– Mozilla’da neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin: https://blog.mozilla.org

 

MOZİLLA HAKKINDA

Mozilla, interneti herkesin erişebileceği bir kamu kaynağı olarak inşa etmek için var çünkü açık ve özgür olmanın kapalı ve kontrollü olmaktan daha iyi olduğuna inanıyoruz. Seçimi ve şeffaflığı teşvik etmek ve insanlara çevrimiçi yaşamları üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için Firefox gibi ürünler geliştiriyoruz. https://www.mozilla.org adresinde daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.