Reportar esta app

Descripción

Hareket halindeyken dosyalarınızı yönetmek, öğreticileri görüntülemek ve uygulamaları keşfetmek için Creative Cloud’u yanınıza alın. Nerede olursanız olun, hepsi cihazınızda.

 

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

İlgi çekici videolar ve eğitimlerle Creative Cloud uygulamalarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Favori uygulamalarınıza göre filtreleyin ve bir dizi eğitim aracılığıyla ilerlemenizi takip edin.

 

DOSYALARINIZA ERİŞİN

Photoshop, Illustrator ve InDesign dosyalarının yanı sıra PDF’ler, XD prototipleri, Lightroom fotoğrafları, mobil kreasyonlar ve Kitaplıklar gibi tasarım varlıklarını hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak arayın, göz atın ve önizleyin. Mobil cihazınızdan Creative Cloud’a dosya ekleyin. Film rulonuza kaydederek grafiklerinizi Adobe Stock ve Creative Cloud Libraries’den diğer uygulamalara alın.

 

2GB DEPOLAMA

Ücretsiz, temel Creative Cloud üyeliği, dosya senkronizasyonu ve paylaşımı için 2 GB ücretsiz depolama alanı içerir.

 

ADOBE UYGULAMALARI

Halihazırda masaüstünüzde yaptıklarınızı tamamlayacak en yeni Creative Cloud mobil uygulamalarını keşfedin.

 

İŞBİRLİĞİ

Ekibinize tasarımlar ve yorumlar gönderin ve geri bildirimlerinden anında haberdar olun. Daha geniş bir kitleye ulaşmak için çalışmanızı Behance’te yayınlayın.

 

ÇALIŞMANI KAYDET

Ekran görüntüsü senkronizasyonu, açıklama eklemenize, işaretlemenize ve bunları masaüstünüzle otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır. Ardından kolay paylaşım için bir bağlantı alın.

 

İNCE BASKI

En az 13 yaşında olmanız ve Adobe’nin şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir:

http://www.adobe.com/privacy/policy-linkfree.html

http://www.adobe.com/special/misc/terms.html

Bilgilerimi Satma: https://www.adobe.com/privacy/ca-rights.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.